TOP 4 telefonów Samsung w 2019 r.

 

 

Samsung to gigant na rynku producentów telefonów komórkowych. Nie tylko za sprawą regularności w dostarczaniu konsumentom nowych modeli, głównie dlatego, że sprzedaż tych starszych utrzymuje się na równym poziomie.

Samsung Galaxy S10+

Jest to największy, najbardziej wytrzymały, a co za tym idzie najdroższy model w ofercie koreańskiego producenta. Jest to model bezkompromisowy. Wyposażony w niesamowity aparat, świetnie wykonany i trwały. Do tego nie jeden model innych producentów może mu pozazdrościć podzespołów. Samsung Galaxy S10+ posiada ośmiordzeniowy procesor Exynos 9 9820 i 8 albo 12 GB pamięci RAM, w zależności od wersji, którą wybierzesz. Telefon ten dostępny jest w trzech wariantach, jeśli chodzi o pojemność pamięci wewnętrznej. Dostępne są wersje 128, 512 i nawet 1000 GM. Dodatkowo możemy ładować go bezprzewodowo.

Samsung Galaxy S10

Jest to mniejszy brat powyższego modelu. Zamiast czterech obiektywów ma ich aż pięć, za to został wyposażony w mniejszy akumulator. Modele łączy jednak ten sam potężny procesor. Jest to świetny sprzęt dla osób, które chcą mieć flagowe i potężne urządzenie, ale wolą mniejszą przekątną wyświetlacza. Jest to także dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić kilkaset złotych.

Samsung Galaxy A50

Jest to urządzenie zdecydowanie tańsze. Producent jednak udowadnia, że potrafi dopieścić nawet takie urządzenia. Jakością nie odstaje od droższych modeli. Jest uzbrojony w ośmiordzeniowy i dostępny jest na rynku w wersji 64 i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Samsung Galaxy A70

Jest to doskonały dowód na to, że za tysiąc pięćset złotych można dostarczyć konsumentom sprzęt o wysokiej jakości. Doskonale wykonany, bardzo duży, mocny i pojemny. Ten model także wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor. Dostępny jest w wersji 128 GM. Bateria tego telefonu jest bardzo wytrzymała. Niestety, nie jest wyposażony w możliwość ładowania indukcyjnego.